вузол обліку газу, вузол обліку природного газу, вузол обліку газу ціна, комерційний вузол обліку газу, придбати вузол обліку газу, виробництво комерційних вузлів обліку газу

Вузол обліку газу – це автоматизована система вимірювання кількості газу та його якісних показників. Іншими словами, вузол обліку газу – це комплекс засобів вимірювання, які забезпечують оперативний та комерційний облік природного газу. Вони надають інформацію стосовно об’ємної та масової витрати газу, тиску газу, його температури, складу газу та інше. Вузли обліку газу використовуються для комерційного (обліково-розрахункові операції) та оперативного або технічного обліку газу на виробництві, а також для автоматичної передачі даних вимірювання. В основному об’єктами використання вузлів обліку газу є промислові підприємства, газорозподільні станції, заводи, які спеціалізуються на газопереробці тощо.

Вузли обліку газу виготовляються у шкафному (ШРП, ШГРП), блочному виконанні або на рамі, можуть виготовлятися із вузлом редукування (регулятором тиску газу).

Загальні вимоги до вузлів обліку газу (функції, які виконують стандартні вузли обліку газу):

   · вимірювання часу роботи вузла;

   · вимірювання витрати газу в стандартних та робочих умовах;

   · вимірювання температури газу (середньогодинне та середньодобове значення);

   · вимірювання тиску газу (середньогодинне та середньодобове значення).

Виробництво комерційних вузлів обліку газу включає наступні комплектуючі:

  · лічильники об’ємної на масової витрати газу (застосовуються роторні, ультразвукові, турбінні лічильники об’єму газу, а також комплекси вимірювальні роторні (КВР);

   · коректори об’єму газу;

   · датчики абсолютного і надлишкового тиску;

   · диференційний датчик тиску;

   · термоперетворювач опору;

   · фільтр газу;

   · запірну арматуру;

   · може додатково монтуватися вузол редукування (регулятор тиску газу) за індивідуальним проектом замовника.

Комплектація комерційного вузлу обліку газу залежить від проекту замовника, а також від необхідної величини показників таких параметрів, як максимальний і мінімальний тиск газу, витрата газу, максимальна та мінімальна пропускна здатність. На основі цих показників спеціалісти підбирають відповідне обладнання для подальшого його використання та монтажу при виробництві комерційних вузлів газу.

Придбати вузол обліку газу, оформити замовлення, отримати консультацію стосовно будь-якого газового обладнання можна за телефоном +38 (044) 500 90 97. Спеціалісти компанії Вест М допоможуть підібрати найкраще обладнання для вашого індивідуального проекту по газопостачанню.