Виробництво шкафних регуляторних пунктів

Отримати консультацію стосовно газового обладнання або замовити його можна в компанії Вест М за телефоном +38 (044) 500 90 97; моб.: +38 (067) 219 83 23 або +38 (063) 271 93 32.

Шкафні газорегуляторні пункти (ШГРП, ШРП, шкафні регуляторні пункти) – це різновид газового обладнання, яке являє собою надійну металеву конструкцію у вигляді шафи.

Такий тип газового обладнання включає в себе: лінії редукування, байпаси, газові фільтри, датчики, запірну арматуру, додаткові компоненти (в залежності від проекту замовника), які розміщені у шафі із спеціального сплаву.

Основі функції ШГРП (ШРП):

· ефективне редукування (зниження) тиску вхідного газу;

· автоматичне підтримання вихідного тиску газу на заданому рівні;

· очищення газу, що транспортується, від домішок та сміття;

· комерційний та технологічний облік газу;

· відключення системи газорозподілення при виникненні аварійного підвищення або пониження тиску газу.

Виробництво ШРП (ШГРП), в першу чергу, направлене на вирішення проблем зі «стрибками» тиску газу, тобто, конструкція шкафних регуляторних пунктів (їх комплектуючі) має забезпечити стабільний тиск вихідного газу при будь-яких стрибках вхідного тиску газу. Крім того шкафне виконання газорегуляторного пункту забезпечує захист газового обладнання від дії зовнішнього середовища та навмисного втручання у роботу ШРП.

До комплектуючих шкафних регуляторних пунктів відносяться:

· запірні пристрої до і після установки;

· фільтр;

· запобіжний запірний клапан;

· запобіжний скидний клапан;

· регулятор тиску газу;

· манометри на вході, виході, до і після фільтра;

· обвідна лінія (байпас) з двома пристроями.

Виробництво ШРП здебільшого відбувається за індивідуальним замовленням згідно проекту клієнта. Усе газове обладнання повинно мати відповідні дозвільні документи та сертифікати, відповідати правилам техніки безпеки та пройти випробування на якість герметизації та міцність каркасу.

Для оформлення замовлення необхідно знати наступні параметри:

· показник вхідного і вихідного тиску енергоносія;

· пропускну здатність;

· кількість байпасів і робочих ліній;

· загальну продуктивність;

· варіанти виконання;

· тип лічильника і коректора;

· наявність манометра.

Спеціалісти компанії допоможуть підібрати відповідне обладнання за вашим проектом для вирішення необхідних питань у сфері газопостачання та газорозподілення. Відповідно до ваших побажань та потреб шкафні регуляторні пункти будуть оснащенні якісними комплектуючими (регулятор, лічильник, коректор, фільтр газу та інше). Все обладнання, яке постачається Вест М, має необхідні супутні дозвільні документи та сертифікати.