Обладнання для газопостачання

У сучасних умовах процес постачання газового потоку до кінцевого споживача вимагає використання багатьох комплектуючих. Кожний вид обладнання виконує свою функцію. Так, регулятор тиску газу знижує газовий тиск до необхідного рівня. Фільтр газу очищує потік та сепарує дрібні частини в ньому. Електромагнітні клапани для газу та інша запірна арматура попереджає та запобігає виникненню аварійних ситуацій шляхом перекриття газового потоку. Лічильники газу, коректори об’єму проводять облік використаного об’єму газу. Існує достатньо велика кількість іншого обладнання, як основного, так і допоміжного, яке також виконує свої чітко визначені функції.

Крім того, газове обладнання, не зважаючи на те, що може повноцінно працювати, як окрема одиниця, зазвичай використовується у взаємозв’язку з іншим газовим обладнанням. Тобто, регулятори, фільтри, клапани, лічильники, коректори та інше монтуються в єдину установку, яка в подальшому здійснює процес газопостачання.

Загалом газорегуляторна установка (ГРУ) або газорегуляторний пункт (ГРП) можуть мати блочне або шкафне виконання. У першому випадку можемо говорити про блочний газорегуляторний пункт (ГРПБ), а у другому – шкафний газорегуляторний пункт (ШГРП, ШРП) відповідно. В обох випадках необхідне обладнання монтується не у вільному доступі на рамі або в приміщенні, а в спеціально призначених шафах (ШГРП) або контейнерах (ГРПБ). Таким чином усі комплектуючі захищені від впливу навколишнього середовища, погодних умов та несанкціонованого доступу. Головним призначенням таких установок є приведення потоку газу до потрібних параметрів, необхідних для подальшого його транспортування до споживача. Одним із найбільш важливих комплектуючих у них є регулятор тиску газу.

Інший тип газорегуляторних установок (ГРУ, ГРП) – це вузол обліку газу (ВОГ) або пункт обліку газу (ПОГ). Вони також можуть мати шкафне виготовлення. У цьому випадку будемо говорити про шкафний вузол обліку газу (ВОГШ) або шкафний пункт обліку газу (ПОГШ). Головним призначенням даного типу установки є забезпечення обліку об’єму використаного газу, а тому головним обладнанням у таких установках є лічильник газу та коректор об’єму газу.

Кожний вид газового обладнання виготовляється в широкій лінійці типорозмірів та діаметрів. Крім того, усі представлені на ринку України виробники газового обладнання спеціалізуються на виготовлені великого асортименту комплектуючих для газових пунктів та установок.

Компанія Вест М пропонує Вам ознайомитися із найбільш запитуваними виробниками та їх товарами на сайті компанії. У разі виникнення питань, необхідності оформити замовлення або отримати консультацію стосовно товару, можна зв’язатися із спеціалістами компанії за телефонами, вказаними на сайті.