Газорозподільні пункти, газорозподільчі пункти, ГРП, виробництво газорозподільних пунктів.

Для переходу до сторінки наших газорозподільних пунктів перейдіть за посиланням: тут  >>>>> ШРП

Газорозподільні пункти (ГРП) представляють собою складний комплекс технічного обладнання, призначений для зниження вхідних показників тиску природного газу до заданого рівня і підтримання сталих значень на виході незалежно від витрати газу з подальшою безперебійною подачею споживачам. 
   В залежності від технічних характеристик і умов експлуатації основне обладнання ГРП монтують в металевих шафах на відкритому повітрі або розміщують в окремих автономних опалюваних приміщеннях. Центральний газорозподільний пункт обслуговує групу споживачів, об’єктовий - лише об’єкти одного споживача.
Виробництво ГРП
   Компанії, які займаються проектуванням та монтажем інженерних мереж, виготовляють газорозподільні пункти декількох видів:

-Шафні

   Традиційний варіант, що поєднує компактність розміщення і простоту обслуговування. Сама установка знаходиться в металевій шафі.

-Рамні

   Обладнання монтується на рамі і розташовується всередині блочно-модульної або капітальної споруди.  

-Підземного розміщення

   Такі ГРП розроблені з метою мінімізувати вплив на оточуюче середовище та забезпечити захист від випадкових пошкоджень. 
   Невід’ємною частиною процесу виготовлення газорозподільних пунктів є проведення випробувань і настройка обладнання ГРП згідно з параметрами замовника за допомогою спеціальної стендової установки, яка імітує роботу газопроводу в реальних умовах.
Базова технологічна схема газорозподільного пункту включає:

Одну робочу і одну резервну лінію регулювання тиску;
Вузли обліку газу;
Блок введення одоранту для індикації витоку з мережі;
Систему підігріву газу або пристрої для введення інгібітора гідратоутворення;
Фільтри для очищення природного газу від рідких і твердих механічних домішок;
Обладнання для технічного контролю та систему аварійного захисту.

   Сучасний газорозподільчий пункт виготовляється з комерційними вузлами обліку газу на базі готових лічильників. Така установка функціонує в автоматичному режимі і експлуатується без спеціального обслуговуючого персоналу.  
  Сьогодні можна замовити виробництво газорозподільних пунктів, до складу яких входить від 1 до 4-х ліній редукування (з декількома виходами під різні показники тиску та витратовимірювальні пристрої), система телеметричного контролю параметрів роботи газорозподільної установки, освітлення та обігрів, охоронно-пожежна сигналізація. Під замовлення газорозподільні пункти комплектують вимірювальними комплексами на базі ультразвукових, роторних або турбінних лічильників з метою технологічного і комерційного обліку використання природного газу.